o nas

z pasji do stali nierdzewnej

Jesteśmy firmą, która dostarcza elementy ze stali nierdzewnej do łodzi, motorówek oraz innych jednostek pływających. Dla nas najważniejszy jest każdy detal.

firma spawalnicza
co nas napędza?

jakość, indywidualizm, pasja

Firma działa w obszarze metalurgii, z upodobaniem do obróbki stali nierdzewnej, ale także wszystkiego, co dotyczy stali i aluminium. Wykonujemy projekty również w szeroko rozumianym sektorze metalowym oraz w budownictwie. Możesz przyjść do nas po małą stalową konstrukcję lub designerką klatkę schodową. Naszym głównym celem jest jednak rynek morski. Chcemy zadowolić każdego klienta, który ceni sobie indywidualność, jakość i przywiązanie do detali. Dlatego do produkcji wykorzystujemy materiały najwyższej jakości, a każdy projekt traktujemy priorytetowo.

łodzie, motorówki, jachty
wyposażenie łodzi
nasza historia

ponad 10 lat doświadczenia

Posiadamy ponad 10-letnie doświadczenie zdobyte za granicą, głównie w Holandii oraz Belgii, gdzie pracowaliśmy dla stoczni, zajmujących się modernizacją statków. W tym  czasie, wykonaliśmy niezliczoną ilość rozmaitych masztów, pulpitów nawigacyjnych, wydechów, schodów, balustrad i wszystkiego, co można zrobić ze stali nierdzewnej.

proces

posiadamy szybki i efektowny proces produkcji

skontaktuj się z nami
02

projekt

Na podstawie wstępnych ustaleń wykonujemy szkic, który później wysyłamy w celu zatwierdzenia.

01

wywiad

Kontakt z klientem w celu przygotowania wstępnego projektu, dostosowanego do indywidualnych potrzeb.

04

Montaż

Przy każdym projekcie dostępna jest również usługa montażu.

03

produkcja

Po ustaleniu wszystkich szczegółów przystępujemy do realizacji zamówienia.