wydechy do łodzi i statków

Wydechy do łodzi, motorówek, jachtów, a nawet kontenerowców. Dostępne w różnych kształtach i wykończeniach.

wydechy ze stali nierdzewnej

o usłudze

Proces tworzenia wydechów jest szybki i efektowny, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów. Pierwszym krokiem zawsze jest kontakt z klientem w celu przygotowania wstępnego projektu, dostosowanego do indywidualnych potrzeb. Na tym etapie ustalany jest kształt wydechu. Dostępne są dwa rodzaje:

  • gładki - do produkcji wydechu gładkiego używamy odpowiednich kolanek, które później zostają zlicowane z dopasowanymi częściami rury, tak, by tworzyły jedną całość
  • ostry - w tym przypadku rurę docinamy pod odpowiednimi kątami i z dwóch lub trzech elementów uzyskujemy odpowiedni kształt.

Wydechy oferujemy w różnych standardach wykończenia: szczotkowane, polerowane oraz malowane. Klient decyduje również o tym czy wydech ma być zamontowany na stałe czy z opcją szybkiego demontażu.

Do produkcji wydechów używamy stali nierdzewnej 316, która zapewnia w środowisku słonej wody odporność antykorozyjną. Dzięki zastosowaniu stali tej jakości, produkt jest bardziej odporny na działanie warunków atmosferycznych i przez długi czas będzie wyglądał jak nowy.

Wykonujemy projekty dla jachtów, łodzi, motorówek, a nawet dla tankowców czy kontenerowców. W każdym przypadku dostępna jest również usługa montażu.  

wydech ze stali nierdzewnej do łodzi
WYŚLIJ ZAPYTANIE

DOSTAŃ WYCENĘ SWOJEGO PROJEKTU

dziękujemy!

Dziękujemy za kontakt! Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.
Ups! Coś poszło nie tak, spróbuj ponownie!